Денис Шмигаль представив своїх заступників.

 

Сьогодні на початку апаратної наради керівник Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль представив трьох своїх нових заступників: Василя Івасика, Дмитра Романюка та Світлану Онищук. Окрім того, на посадах залишилися троє осіб з команди попереднього голови ОДА – перша заступниця голови ОДА Марія Савка та заступник голови ОДА Віталій Федорів, керівник апарату Роман Маланій. Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

 

Дмитро Романюк куруватиме економіку; Світлана Онищук відповідатиме за реформи децентралізації; Василь Івасик – за ЖКГ, архітектуру, дороги; Віталій Федорів – за охорону здоров'я та спорт, а Роман Маланій і далі відповідатиме за роботу апарату ОДА та взаємодію з РДА, – повідомляє «Фіртка».

 

Голова Івано-Франківської ОДА також анонсував подальші кадрові зміни.

 

«Проєкт ЛІФТ щодо обрання голів РДА триває. Минулого тижня перші кандидати пройшли співбесіди. Вони триватимуть і цього тижня. Переконаний, що найближчим часом ми побачимо нових керівників у районах», – зазначив Денис Шмигаль.

 

 

 

Для довідки:

 

Романюк Дмитро Михайлович – 32 роки, кандидат економічних наук. Радник з питань інвестицій юридичної компанії "MORIS GROUP", голова Наглядової ради компанії з управління активами "MG Invest".

 

Онищук Світлана Василівна, 35 років, доктор наук з державного управління. Начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській і Тернопільській областях. Професорка кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

 

Івасик Василь Васильович, 55 років. Юрист, офіцер із вищою спеціальною освітою. Викладач кафедри повсякденної діяльності військ та тилового забезпечення Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного.

 

Федорів Віталій Васильович, 42 роки. До того, як обійняв посаду заступника голови Івано-Франківської ОДА, був заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області, заступником директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. – начальником управління ресурсного забезпечення‚ моніторингу та супроводу державних програм.

 

Савка Марія Володимирівна, 56 років. У січні 2015 – жовтні 2016 року – директорка департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної державної адміністрації. З жовтня 2016 року – перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА. З 11 червня до 1 серпня 2019 року – тимчасово виконувала обов'язки голови ОДА.

 

Маланій Роман Григорович, 49 років. Юрист. У 2016 році – помічник міністра юстиції України. З серпня 2016-го до січня 2017-го радник президента з правових питань Івано-Франківської торгово-промислової палати. З січня 2017-го – керівник апарату обласної державної адміністрації.

16.09.2019