Навколо дна

Зі страшних дитячих казок з глибини морської виринає золота рибка і коїть якісь дурниці. У життєрадісній реальності звідти ж виринають якісь левіафани і роблять таке, від чого і німа риба стане заїкою. 
Огляд подій тижня в Україні.

 

 

Затримання тижня

 

 

Телевізор, який поки що перемагає холодильник, познайомив громадян з Юрієм Гримчаком. Потім та сама субстанція, яка включається пультом, сказала, що заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб закрили в слідчий ізолятор, де він буде дивитися на небо в клітинки аж до жовтня.

 

Максимально добрий чоловік, який ходив на ефіри згаданого телевізора, зробив шахрайство (за визначенням правоохоронців), а потім захотів мільйон доларів, аби надалі бути добрим чоловіком. Відносно розумні люди толерують процес, а решта тих, хто не їсть шаурму, розмірковують про майбутнє Гримчака. Майже такий самий легендарний в телевізорі Мосійчук вже був цікавим для правоохоронних органів. Він, щоправда, був лише народним депутатом, а не заступником міністра. Часи помінялися, і, можливо, Гримчак стане цікавішим для пенітенціарної системи, ніж Мосійчук.

 

А потім хтось розповість про те, як клерк з міністерства може брати здоровенні гроші за те, що він клерк з міністерства.

 

 

Обґрунтування тижня

 

 

Як виявилось, найсимпатичнішою людиною в наших краях є Андрій Портнов. Персона з науковим ступенем доктора філософії "юридична психологія" і стажем експертно-дослідницької діяльності з 1998 року не може бути поганцем. Цей набір слів сам собою є цікавим, але далі  буде гарніше, бо колись, в далекому майбутньому, про Портнова говоритимуть негарними словами, але зараз ми маємо констатувати: «Рішення Печерського суду Києва про стягнення з держави Україна 6,8 млн грн матеріальної і моральної шкоди на користь заступника голови адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрія Портнова опубліковано у реєстрі судових рішень».

 

Ми не можемо уявити подальших кроків, які стануть так само абсолютно обґрунтованими, як існування Портнова в цьому світі.

 

 

Екстрадиція тижня

 

 

Знімати кіно про Сільвера вже робили спроби. Навіть мультики малювали про одноногого пірата, який обіцяв всім тим, які залишаться живими, тяжкі проблеми. Пірат говорив свої страхи десь в Карибському морі, а в геть сухопутному Борисполі зник і став такою самою легендою, як одноногий, інший Сільвер.

 

Амос Дов Сільвер мав на якійсь зі своїх кінцівок браслет, який фіксував його перебування. Чоловіка, якого назвали наркобароном, піймали на наших теренах, він трохи налякався, але потім подумав, що тут не так вже й страшно. Громадянин Ізраїлю без проблем пішов пити каву в українському аеропорту, а потім зник. Українські умільці тримати драгдилерів за барки виявилися дупорукими партачами з індійського кіно.

 

Потім з’ясувалося, що Боллівуду, дупорукості та інших паскудств немає. Просто хлопці з правоохоронних органів пішли пити каву, зняли браслет з торгівця коноплею, і на тому все закінчилося в їхній справі.

 

Сільвера таки знайшли, бо якби не знайшли, то ганьбу ми їли б довше, ніж Робінзон Крузо жував свої родзинки. Хлопців, які Амоса Дова везли на історичну батьківщину, нібито також затримали, аби поговорити. А загалом весь цей бардак з наркотиками і кавою з браслетами виглядає дуже гарно. Десь на рівні Насірова.

 

 

Вода тижня

 

 

Коли росіяни роблять якусь бздуру, то в них є абсолютно правильне виправдання, що то зробили не вони, а американці, англійці, марсіани. Тепер до когорти бздуроробців долучилися українці, завдяки відсутності в Криму води. Постійний представник анексованого Криму при президенті Росії Георгій Мурадов заявив, що російська влада півострова має намір звернутися до керівництва Росії з проханням ініціювати переговорний процес з Україною щодо пропуску на півострів вод річки Дніпро.

 

Ідея про те, що Дніпро тече з Валдайських височин, і тому його треба закрити для українців, так само походить від росіян, аби «бендеровци» не мали річки, яка трохи може зіпсувати настрій громадянам з прапором колаборанта Власова.

 

Вимоги мешканців Криму, які хотіли, аби їм на голови падали камінці, але, щоб це створювалося під егідою росіян, – реалізовані. Про воду на півострів будуть говорити ще довго, і, можливо, про каміння в голову таки дійде до мозку.
 

 

 

19.08.2019