Зеленський звільнив Безсмертного після його заяв про призупинення "Мінська".

 

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 13 серпня, звільнив Романа Безсмертного від обовʼязків представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи.

 

 

Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті голови держави.

 

"На часткову зміну статті 1 указу Президента України від 19 червня 2019 року №414 «Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року №504) увільнити БЕЗСМЕРТНОГО Романа Петровича від виконання обов'язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи", – зазначив Зеленський в указі.

 

У такий спосіб Президент зрезиґнував із послуг Романа Безсмертного лише через 35 днів після його призначення.

 

Безсмертний довідався про своє звільнення з медій.

 

"Стиль роботи ОПУ: зі ЗМІ дізнався про призначення і про звільнення з ТКГ у Мінську", – написав Безсмертний у Facebook.

 

Політик сказав у інтерв'ю "Телеканалу 24", що пов'язує звільнення із невдоволенням Президентом його, Безсмертного, заявою про потребу призупинити участь у "мінському процесі". Роман Петрович закликав українську владу до демаршу після вбивства чотирьох українських військовиків під Павлополем в час "хлібного перемир'я".

 

Роман Безсмертний також сказав, що Володимир Зеленський даремно виступив із ініціативою зателефонувати до Владіміра Путіна. На думку колишнього учасника преговорів, Зеленський плекає ілюзії, що Путін може виступити в процесі залагодження конфлікту на Донбасі союзником України. Безсмертному то нагадує гру кота з мишею.

 

13.08.2019