Робоча група збирається для підготовки першого засідання ВР.

 

Депутатська група з підготовки першого засідання Верховної Ради дев'ятого скликання збереться в п'ятницю, 9 серпня, на своє перше засідання. Ініціатором зборів виступив Голова парламенту Андрій Парубій.

 

Про це повідомила керівник прес-служби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк на своїй сторінці у Facebook.

 

"Голова Верховної Ради України Андрій Парубій скликає перше засідання підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України. Засідання відбудеться у п'ятницю, 9 серпня 2019 року, о 14-й годині в конференц-залі", – поінформувала Кармелюк.

 

Вона нагадала, що, згідно з регламентом Верховної Ради, до підготовчої депутатської групи делеговані представники від політичних партій, які подолали п'ятивідсотковий бар'єр: від "Слуги народу" – 17, від "Опозиційної платформи – За життя" – 3, від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" та "Європейської солідарності" – по 2, від "Голосу" – 1.

 

За словами Кармелюк, народні депутати, які балотувалися до Верховної Ради як самовисуванці в одномандатних виборчих округах, можуть також делегувати до складу підготовчої групи по одному представнику від 15 народних депутатів, подавши письмову пропозицію з відповідними підписами.

 

09.08.2019