США запровадили проти Венесуели повне економічне ембарго.

Виняток зроблено лише для гуманітарної допомоги.

 

 

США посилили економічний тиск на уряд Венесуели на чолі з Ніколасом Мадуро. Американський президент Дональд Трамп підписав указ про запровадження повного економічного ембарґо проти цієї країни. Про це повідомила інформаційна аґенція Reuters.

 

Цим розпорядженням Білий дім заморозив усі активи уряду Венесуели і пов'язаних з ним організацій, які перебувають на території США, а також заборонив будь-які економічні операції з ними. Виняток зроблено для операцій, які стосуються надання гуманітарної допомоги.

 

У тексті указу Трамп зазначив, що його рішення пов'язане «з триваючою узурпацією влади незаконним режимом Ніколаса Мадуро, а також порушенням прав людини, включно зі свавільними або незаконними арештами і затриманням венесуельських громадян, втручанням в свободу висловлення поглядів і спробами скинути тимчасового президента Венесуели Хуана Ґуайдо і демократично обрану Національну асамблею Венесуели».

 

Хуан Ґуайдо привітав нові санкції США проти Мадуро. «Йдеться про захист венесуельців, ті, хто підтримує незаконне перебування Мадуро при владі, повинні знати, що це не залишиться без наслідків», – написав політик у своєму мікроблозі Twitter в ніч на шосте серпня.

06.08.2019