У Красноярському краї Росії палають склади з амуніцією.

Влада евакуйовує населення міста Ачинська та сусідніх сіл.

 

 

В Ачинському районі Красноярського краю поблизу села Кам'янка на складах з амуніцією у військовій частині в понеділок, п’ятого серпня, прогриміли вибухи. За даними інформаційного порталу «Газета.Ру», горять два майданчики, на яких складовано близько 40 тисяч артилерійських снарядів, зокрема калібру 125 і 152 міліметра. Зафіксовано розліт осколків в радіусі 15 кілометрів.

 

Поки що відомо, що поранення отримали семеро людей, у тому числі дитина та двоє військовиків. Один військовослужбовець загинув.

 

Керівництво міста Ачинська просить мешканців підготуватися до евакуації. За даними МНС Росії, з потенційно небезпечного району евакуйовано вже понад три тисячі осіб. Евакуацію проводять у радіусі 20 кілометрів від місця пожежі. 

 

Для гасіння пожежі було скеровано два пожежні потяги, а також два роботи «Уран-14», призначених для пожежогасіння. Губернатор краю Олександр Ус вилетів до Ачинська на екстрене засідання.

 

Тим часом глиноземний комбінат компанії «Русал» призупинив роботу свого підприємства в Ачинську й евакуйовує більшість співробітників. Компанія «Российские железные дороги» обмежила рух потягів на ділянці Красноярської залізниці у зв'язку з інцидентом.

05.08.2019