Івано-Франківська область має нового голову ОДА – офіційно.

Володимир Зеленський, перебуваючи з візитом на Прикарпатті, представив нового голову Івано-Франківської ОДА. Інтриги ніякої – ним став Денис Шмигаль.

 

Відповідний Указ про призначення також з’явився сьогодні на сайті глави держави: «Призначити ШМИГАЛЯ Дениса Анатолійовича головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації».

 

Під час представлення Зеленський назвав Шмигаля "потужним менеджером" і зазначив, що заздрить івано-франківцям, оскільки в країні велика проблема з фаховими кадрами, а вони матимуть такого доброго керівника.

 

Сам Денис Шмигаль пообіцяв "європейський відкритий стиль керівництва", а місцеве чиновництво закликав "забути про корупцію".

 

Зазначимо, у сьогоднішній, 2 серпня, програмі візиту Зеленського у Івано-Франківськ, окрім представлення нового голови ОДА, – участь у нарадах щодо реконструкції терміналу й інфраструктури аеропорту та розвитку регіону Українських Карпат. Також глава держави має оглянути один зі зруйнованих повенями мостів і взяти участь у нараді щодо їхнього відновлення. Після офіційного представлення голови ОДА Зеленський вирушив на зустріч з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим.

 

Зеленський представляє Шмигаля (ліворуч) у приміщенні Івано-Франківської ОДА

 

Для довідки:

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові. Вищу освіту здобув у "Львівській політехніці". Кандидат економічних наук. З 2009-го до 2011 року очолював Головне управління економіки та інвестицій Львівської ОДА. З 2012 року працював на посаді начальника Головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА. Згодом – керівником департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА, звідки його було звільнено 2013 року. Після Майдану був заступником начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Львівській області.

25 січня 2018 року Денис Шмигаль обійняв посаду директора Бурштинської ТЕС, що належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

02.08.2019