Тімбілдінг у Трускавці: «слуг народу» вчать бути депутатами.

Новообрані народні депутати від партії «Слуга народу» пішли на навчання. Тижневий експрес-курс, який підготували фахівці від цієї партії в партнерстві з Київською школою економіки, стартував 28 липня у Трускавці. Це тільки перша з серії запланованих навчальних програм для членів фракції, яку реалізовуватимуть упродовж усього терміну роботи Верховної Ради IX скликання, – повідомили у «Слузі народу».

 

Селфі зі школи переможця виборів у 215 окрузі (Київ) Богдана Яременка

 

Як зазначають у партії, метою освітніх програм є «втілити енергію змін, яку несуть народні обранці від партії, у конкретні проекти кардинальних змін у різних сферах суспільного життя». Тож під час освітнього інтенсиву народним обранцям мають задати «відповідний набір навичок і компетенцій», який дозволить їм втілювати свої ініціативи на практиці.

 

За підсумками навчального курсу депутати мають здобути «необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми і перспективи різних галузей економіки та соціального життя країни»; отримати «глибоке розуміння бюджетного процесу і процесу ухвалення державних рішень»; навчитися «будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроекти»; засвоїти «принципи і техніки обговорень законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами».

 

 

Відтак у «Слузі народу» вірять, що завдяки такому інтенсиву партія «почне працювати як злагоджена, зіграна команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує до ухвалення пакети законопроектів, на які чекають наші виборці та увесь український народ».

 

«Ми маємо виправдати народну довіру, адже мандат депутата – це лише кредит від народу, який має бути сплачений з відсотками і призвести до докорінних змін на краще для кожного громадянина та країни загалом», – додають у партії.

 

Виправдовувати довіру виборців «слуги народу» почали на широку ногу. Майбутні депутати навчатимуться та мешкатимуть у 5-зірковому санаторно-готельному комплексі «Ріксос Прикарпаття». Ціни за номер зі сніданком у високий сезон, що саме триває, тут стартують від 2900 грн за добу. Проживання та навчання оплачує партія, яка уклала комерційний контракт з Київською школою економіки. Вартість контракту обіцяють вказати у звіті партії, що буде доступний на сайті НАЗК у передбачений законом термін.

 

 

У Трускавці на обраних депутатів чекають сім днів секторальних лекцій, семінарів, зустрічей із практиками державного управління, експертами та фахівцями з різних галузей. Як розповів президент Київської школи економіки Тимофій Милованов, під час навчання зосередяться на таких темах:

1. Політична стратегія

2. Публічна політика

3. Макроекономіка та бюджетний процес

4. Секторальність (мікро, регуляція, децентралізація, безпека та оборона, освіта, цифровізація і т.д.)

5. Законодавча рамка (нормопроектування, регламент, уряд)

6. Soft-skills та стратегічні комунікації.

 

В основі методики інтенсиву – гарвардський курс викладання для дорослих. «Навчальний курс будується на портфельному методі. Це означає, що після навчання кожен учасник матиме власний план розвитку себе та держави. Вони матимуть портфоліо, що включатиме орієнтири – від особистої стратегії розвитку до пропозицій політик та законодавчих норм», – додав Милованов.

 

Селфі Марини Бардіної (№62 у списку партії "Слуга народу")

 

Навчання триватиме з 08:30 до 21:30. «Студенти» слухатимуть лекції, в комплексі з лекційними заняттями опрацьовуватимуть здобуті знання в групах, аби закріпити їх. Впродовж дня передбачено кілька перерв на каву, час на обід і вечерю. Чи питимуть нардепи цілющу трускавецьку мінеральну воду – наразі в партії не повідомляли.

 

Нагадаємо, на позачергових виборах до парламенту, що відбулися 21 липня, партія «Слуга народу» набрала 43,16% голосів, загалом до ВР проходить 254 нардепи від цієї політичної сили.

 


Слайд з тренінгу: 23% "Слуг народу"  вважають себе "більш розумними" за інших, 19% —  "менш розумними"

 

29.07.2019