Фракцію "Слуга народу" зберуть у Трускавці для тижневих студій.

 

Майбутні народні депутати України від партії "Слуга народу" наступного тижня відбудуть навчальні курси для майбутніх парламентаріїв у Трускавці.

 

Як повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна", майбутні нардепи з'їдуться до Трускавця найближчої неділі й із понеділка у них розпочнуться інтенсивні навчальні курси.

 

 

Почесний президент Київської школи економіки та заступник голови ради Нацбанку України Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook розповів, що навчання буде "максимально інтенсивним, жорстким і насиченим".

 

"Протягом тижня з 8:30 до 21:30 новообрані народні депутати слухатимуть лекції від професорів Київської школи економіки та визнаних на ринку праці фахівців. У комплексі з лекційними заняттями студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх. На день передбачено три маленькі перерви та час на обід та вечерю. Та навіть тоді учасники виконуватимуть завдання від викладачів", – зазначив він.

 

Милованов не згоден із тим, що за сім днів не дасться нічому навчити. "У корпоративному навчанні, а також навчанні з публічного управління досить часто використовуються дво-, триденні й тижневі інтенсивні курси. Це лише перший тиждень із широкого плану навчання, яке планує партія", – вважає він.

 

Зі слів Милованова, Трускавець обрали через те, що в Україні поки що немає інфраструктури для масштабного навчання. "Попри той факт, що Україна розвиває рекреаційну складову економіки, поки що немає комплексів, які можуть забезпечити одночасне навчання майже трьох сотень людей. Тому зупинили свій вибір на комплексі у Трускавці, де раніше проводили свої навчання великі міжнародні та українські компанії", – пояснив він.

 

Згідно з результатами виборів, "Слуга народу" проводить до парламенту 124 народних депутати.

 

26.07.2019