Команда Зеленського погрожує 5 роками в'язниці автору виборчого ролика з КамАЗом.

 

Національна поліція України завершує кримінальне провадження за фактом поширення сатиричного відео з Володимиром Зеленським та вантажівкою під час президентської виборчої кампанії.

 

 

 

Про це повідомила "Команда Зеленського" на своїй сторінці у Facebook. Соратники Президента пообіцяли покарання винуватцеві.

 

"Старший слідчий з особливо важливих справ Головного управління Нацполіції вже зібрав всю інформацію щодо обвинувачень та передбачуваного автора «шедеврального» відео. Доля автора буде несолодкою – обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк", – прокоментували соратники Зеленського.

 

Кримінальне провадження відкрито за статтею "Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча".

 

"Нацполіція працює максимально ефективно і винні будуть покарані найближчим часом", – анонсувала "Команда Зеленського".

 

Провокативне відео з Володимиром Зеленським з'явилося у соціальних мережах на початку квітня, за два тижні до другого туру. Ролик пародіював аґітаційне відео Зеленського, на котрому він крокував вулицею Києва із однодумцями. Вкінці "креативу" Зеленського переїжджала вантажівка, а фінальний кадр демонстрував "доріжку" наркотиків, проголошуючи: "У кожного свою дорога".

 

Ролик активно "розкручували" в інтернеті, а серед його поширювачів була сторінка "Європейське майбутнє України", описувана Петром Порошенком як платформа для гуртування однодумців.

 

Штаб Зеленського потрактував цей ролик як погрозу й звернувся до правоохоронців по охорону. Поліція тоді ж відкрила кримінальну справу за фактом погрози державному діячеві.

 

Невдовзі в інтернеті опублікували нове відео, в котрому задекларували, що за Зеленського тривожитися не слід – він вижив. Вкінці ролика тодішньому кандидатові висипали на голову білий порошок.

 

 

25.07.2019