Відповідне рішення ухвалив суд в Австрії.

 

 

Верховний суд Австрії на засіданні 25 червня ухвалив вердикт, згідно з яким український олігарх Дмитро Фірташ має бути екстрадований до Сполучених Штатів. Таким чином підтверджено відповідне рішення Вищого земельного суду Відня. Про це повідомило австрійське видання Vienna.at

 

Тепер справа за Міністерством юстиції Австрії. Керівник відомства Клеменс Яблонер (Clemens Jabloner) повинен ухвалити політичне рішення щодо екстрадиції Фірташа. У разі позитивного рішення уже в липні Фірташ може бути переданий американському правосуддю.

 

За інформацією видання, на суді були присутніми народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя», давній бізнес-партнер Фірташа Сергій Льовочкін і депутат від Опозиційного блоку Михайло Папієв. За їхніми словами, вони приїхали підтримати свого друга.

 

Нагадаємо, що українського бізнесмена заарештували у Відні ще в березні 2014 року. Пізніше він був звільнений під заставу в $174 млн. В обвинувальному висновку американських прокурорів містяться звинувачення Фірташа у змові з метою дати хабар в Індії для видобутку титану, використовуваного в реактивних двигунах.

25.06.2019