Львів’яни вимагали відставки Авакова через вбивство 5-річного хлопчика поліціянтами.

 

Учора, 4 червня, у Львові відбулась акція «Беззаконня вбиває». Львів’яни вийшли на пікет Головного управління Національної поліції у Львівській області через вбивство двома поліціянтами в Переяславі-Хмельницькому 5-річного Кирила Тлявова, повідомляє День.

 

Люди тримали в руках роздруковані портрети хлопчика, а також плакати з вимогою відставки міністра МВС Арсена Авакова. Люди приносили дитячі іграшки, квіти та лампадки, які ставили біля портрета Кирила.Фото: Павло Паламарчук/День

 

«Мені страшно ростити свою дитину в такій країні. Цю трагедію, що трапилася, потрібно кожному спроектувати на себе, на свою сім’ю. Адже безкарність і свавілля поліціянтів лякає. Таке вбивство може трапитися в будь-якому місті України. Тому кожен має замислитися, чи повинен він мовчати, коли таке відбувається в країні? Потрібно вимагати від влади нової реформи поліції, бо попередня виявилася просто провальною. Більшість з люстрованих повернулися на свої місця, «беркутівці» далі в структурі поліції», – розповів один із учасників акції.

 

До пікетувальників вийшов начальник управління Нацполіції в Львівській області Валерій Середа. Люди закликали його засудити вчинок поліціянтів.

 

«Якщо їхня провина буде доведена, то я однозначно це засуджую, як і будь-який злочин. А цей злочин – це взагалі. У мене самого є дитина. Ніхто не має права позбавляти життя будь-кого», – сказав він.

 

На закінчення пікету люди хвилиною мовчання пом’янули Кирила Тлявова. Після чого поприклеювали свої плакати на фасад управління.

05.06.2019