"Ситуаційний центр" Президента розібрали перед інавґурацією Зеленського.

 

Новопризначений секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк заявив про те, що із ситуаційної кімнати в Адміністрації президента щезли монітори та сeрвeри, під'єднані до секретного зв'язку.

 

У вівторок увечері Данилюк поширив відео на своїй сторінці у Facebook, зафільмувавib спорожнілі стіни кабінету й порожні стелажі апаратної кімнати.

 

 

"Все було знято під час зміни влади, – заявив соратник Володимира Зеленського. – Така вийшла цивілізована передача влади в Україні. Залишилися хіба що прапори, під якими приймалися рішення під час нарад".

 

"Моніторів немає, серверів немає… Навряд чи це виглядає як цивілізована передача влади. Що сталося з серверами, на яких зберігалася секретна інформація?", – продовжив екскурсію Данилюк.

 

 

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи відеоролик від Данилюка, заявив, що той, вочевидь, плутає дві владні інституції.

 

"Олександр Данилюк на своїй сторінці у Facebook показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка. А у зв’язку із його призначенням секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації президента України (вулиця Банкова). Головний ситуаційний центр РНБО, який розташовується на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі", – запевнив Турчинов.


Станом на вечір вівторка Турчинов порадив Данилюку відвідати свій офіс – "коли він потрапить на своє робоче місце в апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися".

 

 

29.05.2019