Папа Франциск підготував для УГКЦ сюрприз.

 

Святіший Отець Папа Римський Франциск підготував для Української Греко-Католицької Церкви сюрприз, про який незабаром повідомить Ватикан.

 

Про це під час літургії на свято Воскресіння Господнього у Патріаршому соборі Воскресіння Христового повідомив архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.

 

 

"Благословення Святішого Отця – це не є лише якась молитва над вами. Це завдання, яке довірене йому, і воно полягає в тому, щоби зберегти віру братів. І це сьогодні відбувається по-особливому", – сказав апостольський нунцій, згідно з повідомленням пресового департаменту УГКЦ.

 

Він відзначив, що в той день, коли християни світу переживали Пасху за західним обрядом, Папа теж згадав Україну.

 

"І ви знаєте, що Папа має ще більшу близькість, ще більшу підтримку для УГКЦ. І має в серці певний знак. Я говорю це вам спеціально, аби пробудити у вас зацікавлення. Поки що не можу сказати більше. Думаю, невдовзі буде опубліковано те, що Папа хоче зробити. Це передусім стосується такої підтримки", – розповів архієпископ Клаудіо.

 

"Сподіваємося, що папський секрет скоро стане явний", – додав глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

 

Предстоятель також відзначив, що цього року Українська Греко-Католицька Церква буде згадувати воскресіння нашої Церкви, тридцяту річницю її виходу з підпілля.

 

"Того моменту, коли, подумайте тільки, Горбачов як тодішній голова комуністичної партії підписав необхідні укази про легалізацію УГКЦ. Цю Церкву не міг знищити ніхто – ані Сталін з його катівнями, ані комуністична ідеологія. Кров’ю мучеників наша Церква засвідчила – Христос воскрес. І всі ми є свідками воскреслої Церкви, свідками воскресіння", – сказав Глава УГКЦ.

 

29.04.2019