Росія засудила Павла Гриба до 6 років ув'язнення.

 

Північно-Кавказький окружний суд Ростова-на-Дону засудив українського політв'язня Павла Гриба до шести років позбавлення волі за вигаданим обвинуваченням у схилянні до теракту. Павлу нині 20 років.

 

Про це повідомило "Громадське".

 

 

"Визнати Павла Гриба винним і призначити покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з відбуванням у колонії загального режиму", – сказав суддя.

 

Після оголошення вироку Гриб заявив журналістам, що починає голодування. "У зв'язку з тим, що не допустили лікарів, ні Денисову і взагалі у зв'язку з тим, що таке робиться, я оголошую голодування", – повідомив політв'язень.

 

Напередодні російський суд завершив стадію дебатів і дав Павлові останнє слово. "Уперше мені випадає така нагода сказати своє слово. Останнє слово, де я б хотів нарешті розказати все, як було насправді", – сказав Гриб.

 

У своєму останньому слові Гриб не визнав обвинувачень, бо вони походять від Федеральної служби безпеки – "вони бандити та вбивці". А також зазначив, що "ніхто не мав підстав гадати", що стороння Білорусь є "насправді небезпечною".

 

Павло побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон – "по правді й совісті". А наприкінці сказав "Слава Україні!" та "Слава українській нації!"

 

22.03.2019