Facebook зазнав наймасштабнішого збою з часу свого виникнення.

Завади відчули користувачі соціальної мережі в цілому світі.

 

 

Збій, який стався у середу, 13 березня, позначився на роботі як самого Facebook, так і в програмі Instagram, окрім того, завади відчувалися у функціонуванні месенджера Facebook і WhatsApp. Для компанії Facebook це найсерйозніший збій в роботі за всю її історію, проблема виникла приблизно о шостій годині вечора за київським часом і тривала приблизно до десятої години вечора.

 

Хоча головна сторінка соцмережі Facebook була доступною, проте багато користувачів повідомляли, що не можуть розміщувати дописи та посилання. А користувачі Instagram не змогли оновити канали чи опублікувати новий матеріал. Про це повідомила телерадіокомпанія ВВС.

 

Версія Facebook Messenger для десктопів не завантажувалася. Мобільний додаток дозволяв надсилати деякі повідомлення, але користувачі повідомляли про проблеми з надсиланням зображень. Зі схожими проблемами зіткнулися користувачі WhatsApp.

 

Поки що в компанії не з’ясували, що призвело до збою роботи цих соцмереж і месенджерів. «Ми усвідомлюємо, що деякі люди зараз мають проблеми з доступом до родини додатків Facebook. Ми працюємо над вирішенням проблеми настільки швидко, наскільки це можливо», – йдеться в повідомленні компанії, яке цитує телерадіокомпанія ВВС. Компанія Facebook заявила, що відключення не були результатом спланованої кібератаки, відомої як DDoS.

14.03.2019