Порошенко передав до ВР новий проект проти незаконного збагачення.

 

Президент України Петро Порошенко передав проект закону про внесення змін до законодавчих актів про відповідальність за незаконне збагачення до Верховної Ради і визначив його як невідкладний.

 

Про це голова держави оголосив під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області, інформує прес-служба АП.

 

 

"Сьогодні зранку я підписав і зараз я даю доручення зареєструвати президентський законопроект, в якому враховані ті зауваження, але принциповою залишається позиція – невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення", – повідомив Порошенко.

 

Петро Порошенко запевняє, що він є прибічником антикорупційної реформи і стояв біля її витоків. "Ми маємо зробити все від нас залежне для того, щоб перекрити будь-які можливості для незаконного збагачення, забезпечити розслідування всіх кримінальних справ і невідворотність покарання за незаконне збагачення", – затявся Президент.

 

Між тим, у Міністерстві закордонних справ України визнали, що скасування статті 368² Кримінального кодексу відкидає Україну назад у взятих на себе зобов'язаннях. Речниця МЗС України Катерина Зеленко сказала на брифінґу, що Михайлівська площа сподівається на реконструкцію антикорупційного законодавства, аби не ставити під загрозу українсько-європейські реляції.

 

"Безумовно, такі рішення (рішення КС, – Z) означають, що нам потрібно шукати шляхи виходу з цієї ситуації", – сказала Зеленко, згідно з аґенцією УНІАН.

 

"Ми будемо намагатися зі свого боку як Міністерство закордонних справ робити все для того, щоби було знайдено оптимальне рішення, щоби не постраждали інтереси українських громадян. Тому що ми всі чудово усвідомлюємо, що на карту поставлено наш європейський шанс", – запевнила Зеленко.

 

28.02.2019