Працівники швидкої допомоги у Львові оголошують італійський страйк.

 

Завтра, 1 березня, працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розпочнуть італійський страйк. Про це повідомив лікар невідкладних станів, активіст Степан Железняк, передає Твоє місто.

 

У ЛОДА кажуть, що знайшли кошти на доплати працівникам «швидкої», як вони того вимагали. І це питання на черговому засіданні сесії в березні має розглянути Львівська облрада. Ідеться про доплати у 3,5 тис. грн лікарям, 3 тис. – фельдшерам і 2,5 тис. грн – водіям.

 

Та, за словами Степана Железняка, це лише обіцянки, а з 11 лютого, коли відбулась перша зустріч працівників центру із керівництвом області, нічого не змінилось.

 

«Обіцянки – це добре. Але жодної нашої вимоги не виконано і жодного кроку для цього не зроблено. На першій зустрічі йшлося, що сесія розгляне питання 27-28 лютого, а тепер говорять, що 12 березня. Тому з 1 березня – італійський страйк. А наступного тижня – пікети з перекриванням вулиць», – каже Степан Железняк.

 

11 лютого відбулась зустріч працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Львівської області з керівництвом ЛОДА. Медики висунули низку вимог, серед яких збільшення оплати праці, фільтрування непрофільних викликів, звільнення керівниці Львівської станції швидкої допомоги, закупівля нової форми тощо.

28.02.2019