Гройсман і Порошенко "закрили питання" з ФОПами та IT-сферою.

 

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман домовилися про те, що уряд спільно з представниками ІТ-сектора створять спеціальну робочу групу, яка опікуватиметься розробкою та впровадженням нормативних ініціатив для розвитку ІТ-сфери.

 

Про це йшлося під час зустрічі Порошенка та Гройсмана з представниками ІТ-сфери, повідомила прес-служба уряду. Нагадаємо, нещодавно IT-спільнота висловила стурбованість у зв'язку з наміром Міністерства соціальної політики змінити систему оподаткування для ФОПів.

 

 

"У нас немає протиріч. Жодного рішення без обговорення і консультацій. Наше завдання – зростати", – сказав Гройсман.

 

Прем'єр нагадав, що уряд, навпаки, започаткував кілька інструментів допомоги ІТ-сектору, серед них – фонд підтримки стартапів, програми допомоги молодим вченим тощо. "Ми скасовуємо сотні непотрібних регуляцій, прийнятих ще за часів, коли дехто слово «комп’ютер» писав з помилками", – сказав Гройсман.

 

Що ж до самого законопроекту, то Гройсман запевнив: питання – знято.

 

"Президент чітко відповів у Львові, коли йому поставили це запитання: "Уряд не приймав, Президент не бачив". Ініціатива міністра пов'язана лише з бажанням обговорити цю ідею. Це питання треба впорядкувати, про що ми казали раніше. Та хочу, щоб ви запам'ятали: питання щодо закону закрите", – цитує Гройсмана ain.ua.

 

Прем'єр-міністр додав, що за проблему з ФОПами таки треба взятися, але урядові йдеться про пошук "спільного рішення". "І цим рішенням стане не додаткове оподаткування, а те, що допоможе вам рости далі. Ніхто не хоче бачити, як компанії падають, – це суперечить національним інтересам", – додав Гройсман.

 

27.02.2019