Лавров вважає, що Україна мала стати ізгоєм через інцидент біля Керчі.

 

Міністр закордонних справ РФ Сєрґєй Лавров заявив про те, що офіційна Москва отримала інформацію: Україна готує чергову операцію з проходження кораблів через Керченську протоку. В цій справі українським ВМС начебто допомагають країни НАТО.

 

Про це Лавров сказав у четвер на зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації, повідомила аґенція "Інтерфакс".

 

"Наразі вони готують чергову незаконну спробу прориву без всяких запитів, без дотримання заходів безпеки, без лоцмана. Причому опитують, як мені сказали, країни НАТО із запрошенням направити своїх представників на ці кораблі для того, щоб разом із НАТО прориватися через Керченську протоку", – сказав Лавров.

 

"Ви знаєте, якщо такий провокатор не отримує по руках, то я взагалі не розумію, як він ще користується якимось "рукостискальним" ставленням у західному світі", – бовкнув Лавров.

 

На погляд міністра закордонних справ Росії, поправки до Конституції України щодо наміру інтегруватися до НАТО є "провокацією, спрямованою на пряме знищення мінських домовленостей".

 

21.02.2019