Київська фірма придбала приміщення на площі Ринок у Львові за 56 млн гривень.

 

Сьогодні, 11 лютого, відбувся аукціон з продажу нежитлового комунального приміщення на площі Ринок, 38, у Львові. Про це ідеться на сайті ProZorro. Продажі.

 

Стартова ціна кам’яниці, що є пам’яткою архітектури національного значення, становила 50,4 млн грн, а продали її київській фірмі ТОВ «Крімсон Корп» за 56 млн грн.

 

Будинок розташований в межах території, внесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (Галицький район Львова).

 

ТОВ «Крімсон Корп» зареєстрована у листопад 2018 року у Києві, займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Керівником та власником фірми є 21-річний киянин Альберт Маловічко.

 

Розмір статутного капіталу фірми становить 1000 грн. А з часу створення у фірми змінилися 4 кінцеві власники, керівника призначили лише 5 днів тому.

 

«Вільчківська кам'яниця» є пам'яткою архітектури національного значення, побудована у ХVII столітті на місці попереднього міщанського будинку. Одним із перших її власників був Станіслав Вільчек. Будинок реставрували у 1718 році, однак сучасна основа корпусу мурувалася у 1884-1885 роках Яном і Каролем Шульцами. Будинок має асиметричний неоренесансний фасад на три вікна, адаптований до історичних форм оточення.

11.02.2019