Кремль стривожений кримінальною справою на Медведчука.

 

У Кремлі заявили про занепокоєння кримінальною справою проти лідера проросійської організації "Український вибір" і голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, назвавши це "політичною репресією".

 

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков, відповідаючи на запитання УНІАН, як у Кремлі ставляться до порушення справи з урахуванням, що Медведчук мало не єдиний український політик, з яким зустрічається Путін.

 

"Там іде суперечлива інформація – чи то кримінальну справу порушено, чи то є якісь попередні там юридичні дії. Хай там як, інформація або про порушення, або про можливість порушення такої кримінальної справи є дуже тривожною", – сказав Пєсков.

 

"Якщо це станеться – це буде чергова політична репресія", – зазначив він.

 

Як писав Z, Генеральна прокуратура України відкрила провадження стосовно лідера організації "Український вибір" Медведчука за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України і в державній зраді. Справу порушено за заявою народного депутата Андрія Тетерука, котрий побачив порушення закону у заявах Медведчука про необхідність створення "автономного регіону Донбас".

 

06.02.2019