Українці в Австралії збиратимуть гроші для УКУ.

 

В Австралії у лютому і березні відбудуться благодійні аукціони для збору коштів на програми Українського католицького університету у Львові, повідомляє портал українців в світі Стожари.

 

«24 лютого у Мельбурні та 2 березня у Сіднеї благодійники зберуться на бенкет для збору пожертв на стипендіальні програми Українського католицького університету», – йдеться у повідомленні.

 

У програмі: тихий аукціон, благодійна лотерея, вечеря та музична частина.

 

«Ще 10-15 років тому українська діаспора не сприймалась частиною України. Але сьогодні це змінилося і українці у всьому світі відчувають більше єдності. Нас 60 мільйонів: ми вже не ділимо себе на тих, хто є в Україні, і тих, хто за її межами», – зазначає Стефан Романів, президент Світового конгресу українців.

 

Зазначено, що УКУ підтримують понад 20 тисяч жертводавців з усього світу. За останні 10 років частка надходжень від українських жертводавців в УКУ зросла у 4 рази.

 

«Для іноземних благодійників важливо, щоб Україна обрала проєвропейський вектор розвитку, тому вони готові вкладати у прогресивні, сучасні, але водночас ціннісно орієнтовані і некорумповані інституції, які працюють з молодим поколінням», – зазначила проректор з розвитку УКУ Наталія Климовська.

 

Охочих підтримати програми УКУ та взяти участь у бенкеті просять звертатися у Сіднеї до Катерини Аргіру kk@aucc.biz, тел. 0423 204 988 та у Мельбурні до Петра Думи peter@duma.com.au, тел. 0412 560 000.

29.01.2019