Справу колишнього керівника «Львівтеплоенерго» передали до суду.

 

Прокуратура Львівської області скерувала справу колишнього керівника ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа до суду, інформує прес-служба прокуратури.

 

Степана Пакіжа звинувачують у службовій недбалості та інкримінують кримінальне правопорушення за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України. У матеріалах прокуратури зазначено, що чиновник уклав договір із приватним товариством щодо постачання природного газу за нерегульованим тарифом та, всупереч умовам договору, передплатив 3,2 млн грн гривень у той час, коли природний газ фактично не доставили.

 

Водночас укладення договору та перерахунок грошей проводили при заборгованості перед постачальником природного газу НАК «Нафтогаз України» та без його погодження. Це призвело до розтрати коштів із державного підприємства.

 

Також Степана Пакіжа підозрюють у службовій недбалості через розробку техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу. На момент укладення договору ЛМКП «Львівтеплоенерго» не мало затверджених містобудівних умов та обмежень забудови, технічних умов та відведеної земельної ділянки. Під час досудового розслідування з’ясували, що ця недбалість завдала матеріальну шкоду громаді на 490 тис. грн. Обвинувальні акти скерували до Залізничного районного суду Львова.

 

Про підозру Степанові Пакіжу повідомили на початку червня минулого року. Якщо провину доведуть, то йому загрожує до 5 років ув’язнення, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом трьох років.

22.01.2019