Рейтинг довіри до Володимира Путіна впав до історичного мінімуму.

Про це свідчать результати свіжих соціологічних досліджень.

 

 

Рейтинг довіри до російського лідера Володимира Путіна впав до рекордного мінімуму з 2006 року. Нині йому довіряють лише 33,4 відсотка росіян. Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного соціологічним центром ВЦВГД (Всеросійський центр вивчення громадської думки), які оприлюднило в п'ятницю, 18 січня, видання «Новая газета».

 

Водночас, за даними соціологів, роботу президента Росії зараз схвалює 62,1 відсотка росіян. А от роботу прем'єр-міністра і уряду – лише 35 і 39,5 відсотка відповідно.

 

Згідно з результатами цих же досліджень, Путін, навіть за такої низької довіри співвітчизників, продовжує з відривом очолювати цей рейтинг серед російських політиків. На другій позиції перебуває міністр оборони Росії Сергій Шойгу (13,7%). Далі йдуть міністр закордонних справ Сергій Лавров (9,3%), лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський (9,3%) і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв (8,3%).

 

Опитування ВЦВГД були проведені в період з 9 до 13 січня шляхом телефонного інтерв’ю зі стратифікованою двохосновною випадковою вибіркою стаціонарних і мобільних номерів. Вибірка побудована на основі повного списку телефонних номерів, задіяних на території РФ. Опитано близько восьми тисяч респондентів.

 

18 січня також опублікував результати опитування про невдоволення роботи російським уряду Фонд «Громадська думка». Згідно з його даними, за останній місяць дії кабміну міністрів РФ викликали невдоволення або обурення у більш ніж половини росіян – 54% респондентів. Ще 70 відсотків опитаних сказали, що за останній місяць чули від оточуючих критичні висловлювання на адресу російської влади. Це максимальне значення з 2013 року.

 


Джерело: «Ведомости» 

 

19.01.2019