Лукашенка зустрівся у Білорусі з Медведчуком.

 

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка зустрівся в Мінську з головою політради партії "За життя" Віктором Медведчуком для обміну інформацією щодо конфлікту на Донбасі.

 

"Це непорозуміння (інакше не назвеш) треба закінчувати. Братні республіки, народи... Робимо нашим ворогам і суперникам подарунок своїми ж руками", – сказав Лукашенка, згідно з повідомленням прес-служби президента Білорусі.

 

 

Аляксандр Лукашенка заявив, що виступає за якнайшвидше врегулювання конфлікту в Україні. "Для мене це важливо не лише тому, що я особисто вболіваю за те, що там відбувається, а й тому, що це наша рідна Україна. Я і служив, багато разів бував там, та й не приховую, що моє далеке коріння сягає кудись туди, між Черніговом і Києвом", – зазначив "бацька".

 

Білоруський лідер сказав, що знає позицію Віктора Медведчука в питанні "нормалізації ситуації" між Україною та Росією. І йому важливо використати той досвід і для власної діяльності. "Ви володієте інформацією і про політику, цю внутрішню політичну кухню, котра зараз розгортається. З точки зору нашої подальшої поведінки – Білорусі – для нас дуже важлива ця інформація. Мусите мене якось зорієнтувати у цій ситуації", – сказав Лукашенка.

 

Віктор же Медведчук подякував президентові Білорусі за надання майданчика для проведення переговорів. "Підписано відомі у всьому світі мінські угоди. Незважаючи на те, що їх, на жаль, не виконують, це єдина угода, котра існує як план мирного врегулювання на Донбасі", – сказав тіньовий лідер партії "За життя".

 

Нагадаємо, представник України у тристоронній контактній групі Євген Марчук заявляв, що Віктор Медведчук не бере участі в переговорах у Мінську з весни 2018 року.

 

15.01.2019