Після трагедії в Польщі на Львівщині перевірять усі квест-кімнати.

 

Протягом тижня Львівська обласна адміністрація планує перевірити всі квест-кімнати у Львові та області, розповів начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, передає Радіо Свобода.

 

Таке рішення викликане пожежою в квест-кімнаті у польському місті Кошалін, через яку загинули п’ятеро дівчат-підлітків.

 

«Це популярне дозвілля у світі, і в Україні діють такі ігрові кімнати, кімнати страху. Власники винаймають квартири і влаштовують дозвілля. Але ми маємо знати, чи там безпечно. Бо, для прикладу, у Польщі, в Кошаліні, де трапилася трагедія, не було дозволу пожежників. Якщо все у нас гаразд із безпекою, то тоді все добре. Але ми маємо перевірити, щоб уберегти людей», – каже Володимир Лис.

 

В інтернеті можна знайти пропозиції відвідати квест-кімнати за понад десятьма адресами у Львові – переважно у житлових будинках, тобто у квартирах. Власники і розробники ігор пропонують різну тематику: «На польських бляхах», «Шпигунські ігри», «Легенди Львова: втеча із психлікарні», «Хованки у темряві». Розраховані квести на різну вікову категорію.

 

4 січня в Кошаліні сталася пожежа в квест-кімнаті. За правилами цього атракціону, щоб залишити замкнене приміщення, учасники мають виконати низку завдань. Всі п’ятеро дівчат, які перебували у квест-кімнаті, не змогли вийти і загинули. Власника закладу затримали.

09.01.2019