СБУ спровадила з України білоруса за антидержавну пропаґанду.

 

Служба безпеки України оголосила персоною non grata терміном на три роки громадянина Білорусі Павєла Карназицкого – 2 січня його спровадили із України.

 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

 

 

Карназицкій зазнав депортації через деструктивну діяльність і поширення антиукраїнської пропаґанди. "Оперативники спецслужби встановили, що іноземець, котрий проживав в Україні нелегально, публічно поширював фейкову інформацію. Зокрема, під час виступів на деяких телевізійних каналах він ставив під сумнів визнані міжнародною спільнотою докази присутності військ країни-агресора на тимчасово окупованих територіях нашої держави", – прокоментували в Службі безпеки.

 

Також СБУ зазначає, що Карназицкій неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям "ДНР" та "ЛНР".

 

"Діяльність подібних проплачених Росією пропагандистів становить загрозу не тільки національним інтересам України, а й суперечить законодавству країн їхнього походження", – прокоментував голова СБУ Василь Грицак.

 

"Выслалi з Украiны Пашу Карназыцкага... Колькi яшчэ кадэбэшнiкау у маiм былым або нават сённяшнiм атачэннi? Лепей не думаць. Гэта не першы i не другi выпадак, калi чалавек, што бывау у маiм доме, працавау на спецслужбы i жыу у татальнай хлуснi".

Таццяна Ждановіч

 

03.01.2019