Адвокат: Павло Гриб майже втратив зір.

 

Адвокат Марина Дубровіна заявила про те, що стан здоров'я Павла Гриба, викраденого російськими "феесбістами" на території Білорусі в серпні 2017 року, суттєво погіршився: 20-річний українець майже втратив зір і заледве запам'ятовує деталі своєї справи.

 

Про це Дубровіна розповіла в інтерв'ю виданню "Главком".

 

"Навіть за зовнішніми ознаками видно, що стан Павла погіршується. Якщо порівняти з тим, що було в грудні минулого року, коли я почала захищати його в суді, і тим, що є зараз, не обов’язково бути лікарем, щоб зрозуміти: здоров’я хлопця здає. Його зір значно погіршився, він практично осліп. Він часто просто не здатний прочитати документи, які я йому передаю, навіть обличчя людей йому важко розгледіти", – поінформувала пані адвокат.

 

З її слів, Павло переживає труднощі на судових засіданнях, адже йому, зокрема, важко розгледіти свідків. "Хлопець почав погано орієнтуватися: навіть дуже прості речі мені треба йому пояснювати по кілька разів. Не знаю, що на це впливає, можливо, всьому виною сильне нервове напруження. Погіршилась пам’ять, він погано запам’ятовує... У ході судового засідання мені декілька разів доводилось повторювати йому одні й ті самі речі, і цю ж інформацію доводиться повторювати перед наступними засіданнями: таке враження, що у нього взагалі нічого не відкладається у пам’яті. І це, звісно, ускладнює роботу захисту, так складніше працювати", – розповіла Дубровіна.

 

Нагадаємо, 12 грудня судове засідання над Павлом Грибом перервалося через те, що йому стало зле. Ще перед засіданням протягом кількох днів Гриб скаржився на сильний біль в животі і нудоту, але не отримав допомоги медиків. Павлові викликали "швидку допомогу" до суду – фельдшер заявив, що в українця є підозра на гострий ентероколіт або ж загострення хронічної виразкової хвороби.

 

23.12.2018