У Львові боротимуться з гральним бізнесом соціальною рекламою та демонтажем вивісок.

 

Сьогодні, 21 грудня, виконком ЛМР ухвалив рішення про боротьбу з гральним бізнесом, передає Zaxid.net.

 

Відтак у Львові демонтовуватимуть вивіски із закладів з гральними автоматами та віртуальних казино, а також біля кожного з таких закладів розмістять соціальну рекламу про їхню протиправну діяльність та згубну дію гральних закладів на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин. Цим займеться ЛКП «Адміністративно-технічне управління».

 

Також Адміністративно-технічне управління має перевірити усі вивіски на фасадах приміщень та МАФах, де облаштовані гральні заклади, у тому числі приміщення із вивісками «Національної лотереї». Пізніше таку рекламу будуть демонтовувати. Управління безпеки міста має збирати усю інформацію про гральні заклади та передавати її Нацполіії.

 

«Місто сьогодні не має жодного впливу на заборону грального бізнесу. Є закони, але ми всі бачимо, що, попри це, такі заклади працюють під вивісками державної лотереї. Біля кожного такого закладу ми також бачимо ломбард. Маємо ситуацію, коли жоден орган на це не реагує. Тому ми вирішили ухвалити таке нестандартне рішення, скориставшись своїм правом як орган місцевого врядування», – зазначила керівниця юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

 

Міський голова Андрій Садовий під час обговорення цього питання дав доручення створити робочу групу, у яку входитимуть усі керівники районів, представники департаменту економіки, управління безпеки міста та представник «Національної лотереї».

 

Станом на листопад 2018 року районні адміністрації Львова виявили 72 нелегальні заклади із гральними автоматами. Інформацію про них передали поліції. А власникам приміщень у грудні міськрада надіслала листи з проханням розірвати договір оренди.

21.12.2018