Павлові Грибу стало зле під час суду – засідання перервали.

 

Українському політв'язню Павлові Грибу стало зле на судовому засіданні в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону. Засідання не відбулося.

 

Про це повідомив батько політв'язня Ігор Гриб, покликаючись на адвокатку Марину Дубровіну.

 

"Щойно його привезли на засідання, було одразу видно – йому дуже зле", – сказав батько у коментарі "Громадському".

 

Він зазначив, що Павло поскаржився у суді на сильний біль у животі та рвоту. "Викликали швидку, вона нічого не зробила", – констатував Ігор Гриб.

 

Відповідаючи на запитання про те, що могло б стати причиною такого стану здоров'я, батько зазначив, що це "очевидний стан після 15 місяців за ґратами", зважаючи на хворобу Павла. Раніше матір політв'язня Марія Гриб повідомляла, що в її сина вроджене захворювання дванадцятипалої кишки, печінки й судин.

 

Засідання перенесли на 21 грудня.

 

На попередньому засіданні 6 грудня троє російських силовиків заявили, що затримали українського політв'язня Павла Гриба в російському місті Ярцево. Павла ж, як відомо, затримали в Білорусі, а потім вивезли до Росії.

 

Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

 

Раніше на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця: приятелька дівчини, котра запросила Павла до Білорусі, сказала, що нічого не знає про переписку підлітків на якісь інші теми, крім романтичних.

 

12.12.2018