Депутати Львівщини просять закрити консульство Росії у Львові.

 

Львівська облрада ухвалила звернення до Президента та МЗС України про закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові. За відповідне рішення сьогодні, 11 грудня, проголосував 61 депутат із 84, передає Zaxid.net.

 

Депутати просять посилити дипломатичний тиск на Російську Федерацію через її злочинні дії та захоплення у полон українських моряків.

 

«Ми переконані, що Міністерство закордонних справ України в ситуації запровадження воєнного стану в частині України та захоплення українських моряків росіянами зобов’язане посилити дипломатичний тиск на Російську Федерацію у всіх напрямах аж до розірвання дипломатичних відносин. Вимагаємо також негайного закриття Генерального консульства Російської Федерації у Львові, що на вул. К.Левицького, 95», – йдеться у зверненні.

 

Також депутати прийняли звернення до керівництва держави з вимогою розірвати дипломатичні відносини з Росією. Йдеться про повне обмеження торгівлі із РФ, заборону діяльності проросійських партій та притягування до відповідальності проросійських політиків.

11.12.2018