Військова прокуратура повернула собі 30 га землі, незаконно забраної Петром Димінським.

 

Військова прокуратура відсудила у львівського бізнесмена Петра Димінського 30 га землі Яворівського полігону, що його бізнес-структури незаконно утримували протягом 3 років. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

 

«Упродовж 2015-2017 років військова прокуратура Львівського гарнізону намагалася визнати недійсним договір оренди, укладений фірмою, яка належить бізнесмену Петру Димінському, з Яворівською квартирно-експлуатаційною частиною району щодо оренди 30 га землі в селі Верещиця Яворівського району на території Яворівського військового полігону», – кажуть в прокуратурі.

 

Ідеться про оренду нежитлових приміщень колишнього профілакторію загальною площею понад 1100 кв м. Крім цього, орендарю надано в користування земельну ділянку площею майже 30 га, з яких 13 га – озеро.

 

Договір був укладений ще у 2012 році терміном на 3 роки. Однак у травні 2015 року сторони уклали додатковий договір. Згідно з ним, порушуючи законодавство, тобто без проведення конкурсу, оренду продовжили до травня 2018 року.

 

Після закінчення терміну дії договору оренди прокуратура звернулася до суду з позовом про зобов'язання орендаря звільнити цю нерухомість та земельну ділянку. Господарський суд задовільнив позов прокуратури та зобов'язав фірму Петра Димінського звільнити ділянку.

 

Петро Димінський зараз перебуває за кордоном. Він виїхав з України після того, як його автівка потрапила у ДТП біля села Ямельня на Львівщині, в якому загинула 31-річна Наталія Тріла. Рік тому Петрові Димінському повідомили про підозру в скоєнні цього ДТП. Він оголошений у розшук.

04.12.2018