Кабінет Міністрів створив Держслужбу у справах ветеранів.

 

Кабінет Міністрів України створив Державну службу України у справах ветеранів, ліквідувавши Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

 

Про це повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

Нова служба буде правонаступником ліквідованої. Головою комісії з ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО призначено першого заступника голови служби Ігоря Мальцева.

 

Як нагадує "Укрінформ", на минулому засіданні Кабінету Міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд таки розпочне реорганізацію відомства.

 

"Насправді в коаліції ще відпрацьовується питання щодо погодження кандидатури на позицію міністра (йдеться про міністерство ветеранів – ред). Це ще займе, напевно, певний період часу. Але я думаю, що ні ветерани, ні їхні проблеми не можуть чекати", – заявив він.

 

Гройсман повідомив, що минулої середи проводив зустріч з цього приводу з групою народних депутатів. Робота щодо створення міністерства триває, але поки що уряд запропонував реформувати державну службу, яка вже готова опікуватися цим питанням, хоч наразі залишається без керівника.

 

27 лютого 2018 року Верховна Рада рекомендувала Кабінету Міністрів утворити Міністерство у справах ветеранів. Наприкінці березня Кабмін розпочав процес створення цього виконавчого органу. Фракція "Блок Петра Порошенка" підтримала кандидатуру Ірини Фріз на посаду голови Міністерства ветеранів.

 

15.11.2018