Двоє гірників ДП «Львіввугілля» оголосили безстрокове голодування.

 

Двоє гірників державного підприємства «Львіввугілля» із шахт «Межирічанська» і «Степова» Василь Лесняк і Василь Семканич оголосили ввечері 12 листопада безстрокове голодування, передає Радіо Свобода.

 

Таким чином вони протестують через невчасну виплату гірникам ДП «Львіввугілля» зарплати за вересень і жовтень.

 

«Усі голови профспілок вчора зібралися, і ми ввечері, як голови незалежних профспілок гірників України шахт "Межирічанська" і "Степова", вирішили розпочати безстрокове голодування. Ми не припинимо акцію, допоки за жовтень нам теж не виплатять зароблені нами гроші. Як тільки розпочали протест, вже сьогодні двічі на картку гірникам перекинули 7% і 9% від зарплати за вересень», – розповів Василь Семканич.

 

За вересень шахтарям не виплатили понад 20% зарплати, за жовтень ще не було виплат, хоча мали б бути, заявили гірники. Гірники протестують у приміщенні ДП «Львіввугілля» у Червонограді на Львівщині.

 

Також представники профспілок звернулися до посадовців усіх рівнів з вимогою виплатити заборгованість із зарплати, скасувати наказ Міненерговугілля про реорганізацію ДП «Львіввугілля», яке уряд має намір включити до складу Національної вугільної компанії.

14.11.2018