Чубаров обурений спробою покласти провину за Керч на татар.

 

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров обурений спробою російських медій покласти відповідальність за напад на політехнічний коледж у Керчі на кримських татар.

 

Про це йдеться в заяві Чубарова, в котрій він звертає увагу на перші гіпотези щодо нападу, котрі почали поширюватися в Росії з появою інформації про вибух.

 

"Підконтрольне уряду Російської Федерації видання «Лєнта.ру» в числі інших поспішило поширити інформацію про те, що, мовляв, «чоловікові, який підозрюється в причетності до вибуху в керченському технікумі, на вигляд 23 роки, він схожий на татарина»... Твердження про «татарський» слід трагедії моментально передрукували сотні інших російських ЗМІ, що дозволяє говорити про готовність російських окупантів приступити до нових репресій і гонінь проти кримськотатарського народу в тимчасово окупованому Криму", – зазначив голова Меджлісу.

 

Рефат Чубаров висловив співчуття рідним і близьким загиблих. "Вина і відповідальність за наслідки трагедії, що трапилася, повністю і цілком покладаються на російську окупаційну владу та органи влади Російської Федерації – держави, яка окупувала Крим", – наголосив голова Меджлісу.

 

Нагадаємо, у середу студент вчинив напад на відвідувачів Керченського політехнічного коледжу. Спершу в технікумі пролунав вибух, а згодом розпочалася стрілянина. Згідно зі свіжою інформацією, померло 20 осіб.

18.10.2018