У Росії заарештовано Миколу Рудьковського.

 

Російські медії повідомляють про арешт у Москві колишнього народного депутата, екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського. Політикові інкримінують участь у нападі на дипломатичну установу – метання каменя в будівлю посольства Росії у червні 2014 року.

 

Про арешт Рудьковського повідомила російська інформаційна аґенція "Москва".

 

 

 

"У п'ятницю, 28 вересня, співробітники поліції у Басманному районі Москви затримали 50-літнього громадянина України М. Рудьковського, котрий перебував у федеральному розшуку за скоєння злочину, передбаченого ст. КК РФ "Напад на осіб або установи, котрі перебувають під міжнародним захистом". Щодо чоловіка застосовано запобіжний захід у формі арешту", – повідомили в поліції Москви.

 

Постанову про арешт іще в травні 2016 року ухвалив Басманний суд Москви. Наразі невідомо, чи сам Микола Рудьковський знав про це рішення. 

 

Інцидент за участю Рудьковського відбувся 14 червня 2014 року, коли народний депутат вирішив прибути на акцію протесту проти російської агресії, котра спонтанно спалахнула під амбасадою РФ після збиття проросійськими загонами літака з півсотнею українських десантників під Луганськом. Натовп негативно зустрів колишнього нардепа від Партії регіонів і змусив його пожбурити бруківку в бік будівлі посольства. 

 

Того ж вечора протестувальники облили Миколу Рудьковського "зеленкою" і пробили колеса на його автомобілі, котрим він прибув до посольства.

 

 

01.10.2018