Міськрада Львова виділила 5,8 мільйонів на доплати педагогічним працівникам.

 

Львівська міська рада виділила 5,8 млн грн для встановлення 10-відсоткової надбавки до зарплати педагогічним працівникам дошкільних та позашкільних навчальних закладів і дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

 

Гроші доплачуватимуть за складність та напруженість роботи, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

 

Надбавку встановлять для 3,5 тис. працівників закладів освіти м. Львова.

 

Виділення коштів зумовлене тим, що з 1-го січня 2018-го року уряд підвищив на 10% посадовий оклад для педагогічних працівників, яких фінансують за рахунок коштів освітньої субвенції, проте не виділив на це коштів. Відтак фінансувати ці видатки мають місцеві бюджети.

 

У департаменті гуманітарної політики ЛМР додали, що загалом кошти освітньої субвенції розраховують дещо некоректно – на підставі статистики за попередній період.

 

«З 2015 року оплата праці педагогічним працівникам проводиться з освітньої субвенції. Не враховано поділу класів на групи при вивченні окремих предметів, фінансування груп продовженого дня, підвищення посадових окладів педагогічних працівників, яких утримують за рахунок коштів освітньої субвенції, на 10% з 1 січня 2018 року.

 

Розрахунок розміру субвенції на 2017 рік Міністерство фінансів України провело на основі статистики станом на вересень 2016-го року, коли у Львові навчалися 73 639 учнів, хоча у 2017-му році їх було 75 950, а цьогоріч – 78 917. Відтак з міського бюджету Львова для покриття цих видатків виділено 151 млн грн», – розповіли в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

26.09.2018