Генрі Марш знову читатиме лекцію для львів'ян.

 

У понеділок, 24 вересня, в Школі журналістики Українського католицького університету відбудеться лекція британського нейрохірурга Генрі Марша, повідомляється на сайті Школи.

 

Зустріч пройде в конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ на вул. Хуторівка, 35а. Початок – о 13 год. Мова зустрічі – англійська. Вхід – вільний.

 

За плечима Генрі Марша – кілька десятиріч хірургічного досвіду, тисячі операцій по всьому світу. Зокрема і в Україні, куди він понад 25 років приїжджає з власної ініціативи оперувати та допомагати українським лікарям підвищувати кваліфікацію.


Народився у Лондоні 1950 року. Навчався в Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку в Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital – одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією.

 

2015 року у «Видавництві Старого Лева» вийшла українською біографічна книга Генрі Марша «Історії про життя, смерть і нейрохірургію» («Do No Harm: Stories of Life, Death and Brain Surgery»), а 2017 року – книжка «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» («Admissions: A life in Brain Surgery»).

19.09.2018