Музей історії релігії відреставрують за майже 20 млн грн.

 

Львівський музей історії релігії підписав договір із ТзОВ «Еталон-Ком» на реставрацію експозиційних залів, підземелля та фондосховища за 19,9 млн грн, повідомляється в системі закупівель Prozorro, передає Твоє місто.

 

За планом, роботи у музеї триватимуть до кінця 2019 року. На цей рік передбачено фінансування у розмірі 5,3 млн грн, за які мають зробити капітальний ремонт у залах, трапезній, кабінетах музею та в підвальних приміщеннях тощо. Також реставрація предбачає ремонт дверей, вікон, систем опалення, водопостачання, електропостачання, а також облаштування протипожежної системи.

 

Тендер на реставрацію виграла львівська фірма ТзОВ «Еталон-Ком». Її власник Роман Лобай був помічником народного депутата Володимира Парасюка та проректором Львівського державного університету фізичної культури.

 

Експозиція музею розташована в будівлі Домініканського монастиря ХІV–XVIII ст. і складається з тематичних розділів «Релігії стародавнього світу», «Юдаїзм», «Раннє християнство», «Вірменська церква», «Історія римсько-католицької церкви», «Українська греко-католицька церква», «Православ’я в Україні», «Протестантизм», «Іслам», «Буддизм».

17.09.2018