Керівникові «Львівтеплоенерго» загрожує до 5-ти років ув’язнення.

 

Керівника комунального підприємства у Львові судитимуть за службову недбалість, повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області. Ідеться про директора ЛКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, якого підозрювали у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України – службова недбалість.

 

«Вказана особа була зобов’язана керувати підприємством та нести повну відповідальність за його діяльність. Проте, як встановило слідство, чиновник неналежно виконував свої службові обов’язки, чим завдав громаді Львова значних збитків.

 

Всупереч вимогам регуляторних актів у сфері енергетики, не маючи законного права підписувати договори щодо постачання очолюваному підприємству 12 510 000 метрів кубічних  природного газу, службовець все ж уклав договір.

 

Крім цього, чоловік допустив перерахування фірмі-постачальнику понад 3,2 млн грн у той час, коли газ фактично ще не був доставлений на фірму», – ідеться в повідомленні прокуратури.

 

У разі доведення вини чиновникові загрожує до п’яти років ув’язнення та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

 

У міській раді під час ведення розслідування стверджували, що керівництво "Львівтеплоенерго" діяло в межах чинного законодавства.

17.09.2018