Польська компанія хоче збудувати вантажний термінал у львівському аеропорту.

 

Учора, 13 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із керівництвом компанії Waimea Holding SA щодо будівництва карго-терміналу в межах аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького, інформує прес-служба ЛОДА.

 

Керівник компанії «Waimea Holding SA» Анджей розповів про її діяльність та наголосив на зацікавленні розпочати роботу на Львівщині.

 

«У нас доволі широкі інвестиційні плани. Waimea Holding планує розпочати будівництво об’єктів складської та індустріально-офісної нерухомості. Крім того, група в процесі розширення своєї діяльності розпочне будівництво нових вантажних терміналів, що відповідають найвищим світовим стандартам і що будуть запропоновані для оренди потенційним споживачам», – розповів Анджей Росінскі.

 

Сторони розглянули потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодили шляхи подальшої співпраці у реалізації проекту.

 

«З 2010 року Waimea Group успішно виконує проекти розвитку по всій Польщі. Компанія працює на ринку комерційної нерухомості як розробник, що спеціалізується на будівництві та оренді сучасних складських, промислових та офісних об’єктів. Протягом останніх трьох років компанія збудувала 85 000 кв. м об’єктів», – додали в прес-службі ЛОДА.

14.09.2018