Перший цегляний будинок Львова знесуть задля розширення готелю.

 

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження ТзОВ «Ореста» на будівництво готелю та багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями медіатеки та підземної автостоянки на вулиці Старознесенській, передає Твоє місто.

 

Відповідно до технічної документації, загальна площа під будівництво становить 0,04 га. Ця земельна ділянка розташована в межах господарської зони регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

 

Зазначається, що житловий будинок матиме висоту 24 метри, а готель – 15,5 метра. За плануванням будинок буде готелем, проте апартаменти там можна буде купити чи винайняти як квартиру. Новозбудований готель стане частиною теперішнього бутік-готелю «Kavalier». Комплекс буде сусідом церкви Вознесіння Господнього.

 

У готелі буде 102 квартири загальною площею близько 7,2 тис. кв. м

 

На громадських слуханнях щодо проекту повідомлялось, що головна споруда нового комплексу буде розташована на місці нинішнього будинку №66, який, за словами архітекторки проекту Інеси Склярової, перебуває в аварійному стані, але має історичне значення (його вважають першим будинком у Львові, який звели із цегли). Відтак фасад частини проектованої споруди повинен нагадувати знесену.


Будинок №66 на вул. Старознесенській, який знесуть для нового будівництва. Фото: Твоє місто.

 

Замовником будівництва є ТзОВ «Ореста». Компанія зареєстрована в Києві, проте її власники, Компанець Ореста та Могильний Андрій, є мешканцями Львова. Загалом вони володіють четвертою частиною компанії, решта є у власності офшорної компанії з Белізу.

22.08.2018