Гройсман пропонує Усику "Героя", а Зубко з Кириленком розчаровані.

 

Керівництво українського уряду розділилося у ставленні до поєдинку українського боксера Олександра Усика у Москві: Володимир Гройсман пропонує дати спортсменові звання "Героя України", а В'ячеслав Кириленко докоряє Олександрові за послаблення українських позицій при засудженні російської аґресії.

 

"Історична перемога нашого Олександра Усика! Вкотре він доводить – сильніших за українців у світі нікого немає! Запропоную Президенту присвоїти Олександру звання «Героя України»", – написав Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

 

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко теж утішений перемогою, але вважає, що Олександр Усик змарнував можливість заявити світові про потребу звільнення політв'язнів.

 

"Прапор України та свято українського боксу і спорту в центрі Москви – це історичне досягнення! До останнього чекав футболку «Свободу Олегу Сенцову!» між поясами чемпіона світу та кубком Муххамеда Алі на плечах чемпіона, але найкраща нагода нагадати росіянам за наших політичних в’язнів втрачена. На жаль. Олег Сенцов, Крим, Усик – це Україна!" – написав Зубко у FB.

 

"Гуманітарний" віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко ще скептичніший щодо ролі Усикової перемоги. "Усик, поза сумнівом, класний боксер. Але ще декілька подібних подій у Москві за участю українців, і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в «дружбу». І це серйозно", – написав він у twitter.

 

23.07.2018