Найвідоміші польські актори прочитали оповідання Сенцова.

 

Відомі польські актори прочитали тексти українського режисера Олега Сенцова. Автобіографічні твори Сенцова прозвучали у виконанні культового актора Даніеля Ольбрихського, володаря нагороди за найкращу чоловічу роль на кінофестивалі "Молодість-2016" Анджея Северина, акторки Йоанни Куліґ, яка, за прогнозами американських медіа, у цьому році буде номінована на премію "Оскар" за роль у фільмі Павла Павліковського "Холодна війна".

 

Начитані оповідання опублікував польський портал Culture.pl.

 

 

"Я прочитав оповідання Сенцова, щоб у такий спосіб висловити мою солідарність. Я роблю це для себе, для своїх онуків. Хочу, щоб тексти Сенцова почули інші поляки. Сподіваюся, що пан Олег зможе й сам почути власні твори у гарному польському перекладі", – каже Анджей Северин.

 

У записі оповідань "Собака" та "Бабуся" взяли участь актори різних поколінь.

 

"Для мене найголовніше у житті – це свобода і повага. За ці цінності я борюся як можу. Моя участь у проекті – це реакція на те, що сьогодні відбувається з Сенцовим", – каже акторка Едита Ольшувка.

 

Польські актори планують незабаром записати відео, в якому вони читатимуть тексти Сенцова англійською та російською мовами.

 

10.07.2018