Росією пахне

Нащадок абіссінських кочівників розповів нащадкам мокші про острів Буян, Руслана з Людмилою і взвод богатирів, які виходять з моря. Дарма він то зробив

 

Переправа тижня

 

 

Сусіди тішилися на предмет того, що Гітлер не зміг побудувати міст від Кубані до Криму, а в Путіна воно вийшло. На наших теренах продовжують плекати надію, що то одоробло (не Путін, а міст) найближчу зиму не переживе й азовські бички радітимуть, плаваючи між тим, що впаде в морські глибини. Сам президент РФ перевірив побудоване за допомогою вантажної машини і, як у випадку з амфорами, стерхами і зацілованим хлопчиком, в нього все пішло добре.

 

У Києві вже порахували, що «Керченський міст» завдаватиме мільярдні збитки для економіки України, а екологію росіяни вбили всерйоз і надовго як для свого берега, так і для анексованого нашого.

 

Побудувати кілька кілометрів транспортного сполучення окупанти спромоглися. Тепер треба чекати, що і цей міст фігуруватиме у списку злочинів в Гаазі.  

 

Арешт тижня

 

 

Затишна редакція в центрі Києва, поруч театр Франка і пам’ятник Миколі Федоровичу Яковченку з таксою Фан-Фаном… Що треба ще людям для щастя? РИА «Новости» треба було робити капості, за які тепер має пеха керівник цієї структури Кіріл Вишинський. На п’ятому році війни виявилося, що саме ця особа, крім володіння паспортами двох воюючих країн, має ще медаль «За возвращение Крыма».

 

СБУ також з’ясувала, що Вишинський продукував матеріали, які дискредитують Збройні сили України, і щомісяця отримував за це з Росії 53 тисяч євро. Потім спецслужба перерахувала європейські гроші, і виявилося, що росіяни витрачали на РИА приблизно 100 тисяч євро щомісяця.

 

Вишинського повезли до Херсона, де пояснили, що не варто займатися підривною діяльністю, а якщо таким займаєшся, то треба сидіти в тюрмі. За державну зраду чоловік з медаллю тепер сидітиме два місяці під арештом, а потім як карта ляже – можливо, дійсно запакують, бо за таке пасувало б.

 


Голодування тижня

 

 

Наталя, сестра Олега Сєнцова, який чотири роки сидить у російській в’язниці, повідомила: «Прийшов лист від Олега. Передає всім привіт і запевняє, що в нього все нормально. Хоча при цьому пише, що в нього сиплються зуби й випадає волосся. Відзначає, що там здоров’я міняється повільно, але безповоротно».

 

14 травня Сєнцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв'язнів, які були незаконно засуджені в РФ. Сенсу від такого буде мало. Свого часу голодували Василь Стус і Андрій Сахаров, а Радянський Союз, який тепер перетворився на Російську Федерацію, тим не дуже переймався.


На Пушкінській площі в Москві четверо місцевих мешканців вийшли з плакатами на підтримку Сєнцова, але і від такого сенсу буде мало.

 

Співун тижня

 

 

 

Кароліну Куєк більше знають як Ані Лорак, а ще краще вона відома в ролі недобре вихованої громадянки України. Тепер їй конкуренцію склав Віталій Козловський, і Кароліна має тим сильно збентежитися.

 

Співачка з Буковини заробляла трохи грошей, виступаючи перед доглядачами курей у російській провінції. Бородатий співун з Львівщини займався тим самим, але десь на периферії Москви. Обидва заробили пару грошей і вічну нелюбов у земляків. Зрозуміти поведінку таких служителів муз неможливо, але вони є, регулярно їздять в сторону Магадану і, напевно, мають від того якусь тільки їм зрозумілу сатисфакцію.

 

Концертувати на історичній батьківщині тепер і Кароліні, і Віталію зась, але кури та Южноє Бутово їх завжди приймуть з аплодисментами.

 

21.05.2018