Гриневич розкритикувала "практику в Криму" для сумських студентів.

 

Міністерство освіти та науки вважає неприпустимою ситуацію зі скеруванням студентів Сумського педагогічного університету на практику до Криму.

 

Про це журналістам сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє аґенція Укрінформ.

 

"Ми вважаємо, що будь-які санкціоновані навчальними закладами поїздки до окупованого Криму є абсолютно неприпустимими. Оскільки це територія, окупована РФ, яка є агресором, яка сьогодні веде російсько-українську війну. І якщо ми офіційні поїздки чи офіційні делегації скеровуємо до Криму, то це ніщо інше, як визнання цієї ситуації і сумнів у її незаконності. А вона дійсно незаконна", – заявила Гриневич.

 

Вона додала, що наразі МОН очікує пояснень від ректора закладу вищої освіти. Міністр поінформувала, якщо виш свідомо обрав проведення практичних занять для студентів саме в Криму, хоча міг провести їх і в Карпатах, будуть вжиті відповідні адміністративні заходи.

 

Медії інформували, що група студентів 1-3 курсів Сумського педагогічного університету ім. Макаренка з 27 квітня по 7 травня проходила практику на окупованому півострові. До окупованого Крим їздили майбутні фахівці у туристичній галузі. Зі слів ректора, на Сумщині немає маршрутів відповідної складності.

 

14.05.2018