Депутатка міськради від ВО «Свобода» поширила у соцмережі привітання з днем народження Гітлера.

 

Депутатка Львівської міської ради від «ВО «Свобода» Мар'яна Батюк сьогодні, 20 квітня, опублікувала на своїй сторінці у Facebook привітання з днем народження Адольфа Гітлера. За годину вона видалила допис, передає Zaxid.net.

 

«Великий чоловік, як не крути…», – написала Мар’яна Батюк і навела дві цитати основоположника нацизму Адольфа Гітлера з його книжки «Моя боротьба».


Прінтскрін: Zaxid.net.

 

Фото Адольфа Гітлера з привітанням до дня народження, яке поширила депутатка, опублікувала 27-річна Іванка Біла-Кондратьєва з Кривого Рогу. У її профілі також зазначено, що вона працює у ВО «Свобода».

 

28-річна вчителька історії і заступниця директора львівської школи №100 з виховної роботи Мар’яна Батюк стала депутатом Львівської міськради у 2015 році від партії ВО «Свобода». У ролі депутата найбільше запам'яталася ініціативою вивішування червоно-чорного прапора ОУН-УПА на вежі львівської Ратуші та на флагштоку на Високому замку, однак депутати міськради її не підтримали.

 

Директор школи №100 Василь Титар заявив, що проведе профілактичну бесіду з Мар’яною Батюк стосовно поширеного нею допису.

 

«Я вважаю, що це неприпустимо, якщо людина пише щось, що суперечить політиці держави і певним міжнародним нормам», – сказав він.

20.04.2018