На Личакові вшанували пам’ять Бориса Возницького.

 

Сьогодні, 16 квітня, на Личаківському кладовищі у Львові вшанували лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Бориса Возницького, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Представники влади, митці, рідні та небайдужі львів’яни поклали квіти до могили Бориса Возницького та вшанували молитвою видатного земляка.

 

«Згадуючи Бориса Возницького сьогодні, я думаю: як важливо усвідомити, що від однієї лише людини може залежати дуже багато. Одна людина за своє життя може зробити так багато, що її праця не забудеться ніколи. Справа, яку Борис Григорович творив щодня упродовж всього життя, є сьогодні з нами – у кожному експонаті музею, у кожній будівлі, яку він відновлював і зберіг, є у кожній пам’ятці і розмові фахівців про Україну, про українську культуру і мистецтво. Наше майбутнє – саме за такими людьми, які люблять Україну по-справжньому, – не словом, а ділом», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

 

До заходів із вшанування багаторічного директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького долучилася також хорова капела «Дударик».

 

Багаторічний директор Львівської національної галереї мистецтв Борис Возницький народився 16 квітня 1926 квітня. Він трагічно загинув 23 травня 2012 року.

16.04.2018