Порошенко: Офіційні "дані" виборів із РФ є фальсифікацією.

 

Президент України Петро Порошенко не визнаватиме результатів виборів російського президента, які провела окупаційна адміністрація у Криму. Голова держави назвав голосування не лише нелегітимним, а й сфальшованим.

 

Про це Порошенко заявив у своєму зверненні до українців.

 

"Результати незаконного голосування є нікчемними та не матимуть жодних правових наслідків. Легітимними президентськими виборами в Криму можуть бути лише вибори Президента України", – наголосив Петро Порошенко.

 

"Чергова ж спроба Кремля легітимізувати агресію та анексію повністю приречена на провал", – зазначив голова держави.

 

Петро Порошенко висловив подяку кримчанам, "які не взяли участь у цьому фарсі", незважаючи на серйозний тиск. "Їм погрожували, примушували, зазивали на так звані «дільниці» подарунками. Але їхній мовчазний протест красномовно засвідчив: Крим – це Україна!", – сказав Президент.

 

"Ані зафіксована «явка», ані намальований «результат» не відповідають реальній активності мешканців півострова. Оприлюднені офіційні «дані» є нічим іншим, як фальсифікацією. І, говорячи відомим російським фразеологізмом, це є «фількіна грамота»", – підкреслив голова держави.

 

"Легітимність президентських виборів в РФ та нібито обраного на них кандидата ставиться під сумнів не лише незаконним проведенням голосування в тимчасово окупованому Криму. Це в цілому був політичний фарс, який не має нічого спільного із виборами в демократичному розумінні цього процесу. Це був вибір без вибору, без реальної політичної конкуренції, без свободи слова, без рівних можливостей", – констатував Порошенко.

 

19.03.2018